Služby, které Vám nabízím

Kromě klasického prodeje a pronájmu nemovitosti Vám mohu pomoci také v řadě jiných služeb, které jsou potřeba při prodeji nebo koupi nemovitosti. Važte si Vašeho času a dejte plnou důvěru do mých dlouholetých zkušeností.

Spolehnout se na mě můžete zejména v těchto oblastech.

Prodej Vaší nemovitosti

Chcete svou nemovitost prodat rychle, bez starostí a za co možná nejvyšší cenu? Se mnou se rozhodně nespálíte. Postarám se o vše od naší první schůzky, přes inzerování nemovitosti a osobní prohlídky, až po finální podpis smluv a zaplacení částky.

Při prodeji Vaší nemovitosti budu především garantem toho, že jí prodáte za co nejvyšší cenu. Při prodeji postupuji tak, že zjistím pomocí cenových map cenu obvyklou ve Vaší lokalitě. Najdu na Vaší nemovitosti klady, které mohou cenu značně navýšit. Díky širokému portfoliu kontaktů pak nabídnu nemovitost mezi své investory a pokud se i toto nepodaří, jsem schopen zajistit prodej Vaší nemovitosti pomocí aukcí.

Pronájem nemovitosti

Pronajímat nemovitost na vlastní pěst může být pořádný stres. Se mnou ale zvládnete všechno hladce. Osobně zájemce o pronájem prověřím, takže budete mít jistotu včasného placení nájmu i slušného chování a ohleduplnosti k nemovitosti a jejímu zařízení.

I když to vypadá, že pronájem nemovitosti je jednoduchá věc není tomu tak. V případě pronájmu, na Vaší nemovitost může přijít plno neprověřených zájemců. Prohlídek může být nespočet. Díky mým zkušenostem Vám zájemce plně profiltruji a připravím smluvní dokumentaci pro podepsání smlouvy.

Zajištění smluvní dokumentace – právní služby

Mít dobře připravené smlouvy je základ úspěchu při kupování nebo prodeji nemovitosti. Případné chyby ve smlouvách Vás mohou mrzet po zbytek života. Díky právnímu týmu, se kterým spolupracuji, jsou všechny smlouvy ověřené a garantuji jejich správnost. Rád Vám připravím tedy smlouvy zprostředkovatelské, rezervační, smlouvy kupní nebo i předávací protokoly. 

Příprava nemovitosti pro prodej

Základem prodeje nemovitosti za maximální cenu je její příprava. Jen přijít s fotoaparátem a udělat pár fotek dnes opravdu nestačí. Lidé, se kterými spolupracuji, jsou opravdoví profesionálové a tak jsme schopni Vám plnohodnotně zajistit:

  • V případě požadavku na stěhování, kompletní vystěhování nemovitosti

  • Homestaging – je dnes základem úspěchu. Před nafocením nemovitosti, musí dobře vypadat, být uklizená a jak se říká „načančaná“. Kromě klasického homestagignu rádi používáme moderní "virtuální" homestaging za pomoci digitálních technologií.

  • Profesionální nafocení – nafotíme Vám nemovitost v co největší kvalitě a úhlech, které prodávají.

  • Video prezentace – připravíme Vám pro prodej nemovitostí video prezentaci nebo virtuální prohlídku pomocí nástroje Matterport, případně prohlídku pomocí 3D vizualizace, která spojuje videoprohlídku a "virtuální" homestaging.

Inzerce nemovitosti

I když to vypadá, že inzerce nemovitosti na realitních serverech je základ pro její prodej, úplná pravda to není. Plno mých kolegů se zaměřuje po náboru nemovitosti ihned na její prodej na inzertních serverech jako jsou Sreality, Reality Idnes a další. Samozřejmě i já inzeruji na těchto serverech, ale inzerci zde předchází i jiné procesy.

Pro exkluzivní nemovitosti Vám připravím webovou stránku nemovitosti. Ta zajistí unikátnost Vašeho prodeje. Díky tomu, že má vlastní URL, jí můžete inzerovat i sami například na Facebooku. Jde nám přeci o společný cíl- maximálně, kvalitně a rychle prodat.

Dále pošlu informaci o Vaší nemovitosti mezi své početné investorské kontakty. Je možné, že zajímavost Vaší lokality někoho naláká k nabídce nejvyšší ceny.

Inzerát samozřejmě následně umístím také na webové stránky a už zmíněné realitní servery, případně podpoříme prodej pomocí PPC reklamy. O Vaší nemovitosti se tak dozví opravdu každý.

Financování nemovitosti

Našli jste nemovitost snů, ale stojí více, než máte naspořeno? Už vás nebaví platit nájem a chcete se stěhovat do vlastního? Specializuji se i na finanční poradenství, takže vám mohu pomoci s financováním, například pomocí hypotéky.

Spolupracuji s nejlepšími finančními poradci, kteří reagují na aktuální situace na trhu. Ve velice krátké době Vám tedy představím možnosti financování a může dojít ke splnění Vašeho celoživotního snu- zakoupení vysněné nemovitosti.

Zaujaly Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
email: lname: